FAQ – najczęściej zadawane pytania i ich odpowiedzi

 

 1.        Czy słuchawki wygłuszające EciPeci będą pasować na dziecko młodsze niż 6 miesięcy?

Jeśli chodzi o regulację opaski to słuchawki będą pasować dla noworodka jak i dla starszaka. EciPeci nie zaleca zakładania jakichkolwiek słuchawek na główkę dziecka do 6 miesiąca życia. Wynika to z faktu, iż główka dziecka do tego czasu jest miękka i podatna na odkształcenia.

Mamy jednak klientów, którzy zdecydowali się zastosować słuchawki u młodszych, kilkumiesięcznych dzieci, bo na przykład nie mieli ich z kim zostawić w trakcie wesela. Decyzja zawsze należy do rodziców.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakładanie słuchawek maluszkom poniżej 6 miesiąca życia, to prosimy o ostrożne regulowanie opaski (siły ucisku) oraz (w razie możliwości) robienie regularnych przerw w noszeniu.

Proszę pamiętać, że rodzice i opiekunowie znają swoje dziecko najlepiej. Nie jesteśmy w stanie określić czasu bezpiecznego użytkowania naszych opasek przez maluszki. W każdym przypadku należy obserwować malucha. Prosimy uszanować jego uczucia, jeśli poczuje się niekomfortowo, przerwać użytkowanie oraz obecność w głośnym otoczeniu.

 

 1.        Czy można zamówić wysyłkę przesyłki kurierskiej na ten sam dzień, w którym zakupiło się słuchawki?

 

Tak, można. Należy jednak pamiętać aby zakup słuchawek na naszej stronie zrealizować do godziny 10:00.

 

 1.        Które wzory opasek są dostępne i jaki jest czas wysyłki?

 

Wzory słuchawek dostępne na stanie oznaczone są kolorem fioletowym napisem: „W magazynie” / „In stock”. Wysyłka paczek  paczkomatowych odbywa się w dniach: poniedziałek, środa, czwartek. Wysyłka paczek kurierem odbywa się od poniedziałku do czwartku. Wysyłka następuje tego samego dnia zgodnie z powyższym schematem pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 10 00. 

 

 1.        Czy słuchawki EciPeci można kupić stacjonarnie?

 

Tak, zapraszamy do zaglądnięcia na mapkę sklepów współpracujących w zakładce: SKLEPY.


Informacje

Ostatnie opinie

 • Mikołaj kibicuje tacie na meczu Gwardia Opole - Azoty Puławy. Staramy się być na ważnych meczach i dzięki Państwa słuchawkom synek może w nich uczestniczyć

  Czytaj dalej
 • Słuchawki przetestowane na weselu - sprawdziły się znakomicie!

  Czytaj dalej
 • Jasiu z rodzicami dziękuje za udaną noc sylwestrową! życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  Czytaj dalej
 • Chciałam podziękować za wspaniałe słuchawki! Każda imprezka dzięki Wam jest udana! (...)

  Czytaj dalej