Na koncercie, w metrze, na traktorze czy też na meczu - siatkówki, żużlowym i hojekowym - lub na pielgrzymce.

Poniżej zdjęcia pociech przesłane przez szczęśliwych rodziców, którzy zdecydowali się chronić słuch swoich dzieci za pomocą słuchawek wygłuszających Ecipeci.

A jest już ponad 1000 zadowolonych rodziców i ich pociech, korzystających ze słuchawek wygłuszających ochronnych Ecipeci - Dołącz do nich! :)

Opinie o naszych słuchawkach:

"Teoś słuchawki założył sam :) no może trochę niezgrabnie i mama musiała poprawić, ale ważne, że świadomie, wiedząc, że jest w nich dźwiękobezpieczny."

"I przejażdżka metrem juz mniej straszna! :)"

"Takie mam super słuchawki;) już się nie mogę doczekać kolejnego meczu żużlowego;) – Oskar"

"Borysek już gotowy na kibicowanie tatusiowi:) dziękujemy bardzo :)"

"Wasze słuchawki pozwoliły na świetną zabawę i smaczny sen naszej Kruszynki podczas koncertu ;)"

"Profesjonalizm w 100%. Dobry kontakt mailowy, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Sprzedawca godny polecenia. WIELKI POZYTYW!! P.S. Słuchawki są rewelacyjne :)"

"Towar najwyższej jakości, zgodny z opisem i oczekiwaniami. Transakcja przebiegła w porządku. Serdecznie polecam:)"

"Słuchawki sprawdzily sie rewelacyjnie! polecamy z calego serca!"

"Zakupiliśmy słuchawki z myślą o weselu i z wyprzedzeniem próbowaliśmy zakładać je 9-miesięcznemu synkowi aby się oswoił. Niestety ewidentnie nie czuł potrzeby ich zakładania (czapek też nie lubi) i z początku się zmartwiliśmy że wydaliśmy tyle pieniędzy na marne, tym bardziej że sami je testowaliśmy i nie wydały nam się zbyt skuteczne w tłumieniu dźwięków o słabym natężeniu (z hałasem nie próbowaliśmy). Cóż za niespodzianka czekała nas na weselu kiedy to orkiestra huknęła a synek pozwolił sobie bez żadnego sprzeciwu założyć słuchawki. Co więcej, podczas naszego wspólnego tańca, omotany w chuście po prostu się zdrzemnął. Jak widać sprawdziły się idealnie. Wzbudziły też sensację wśród weselników a w szczególności młodych rodziców. Czekamy na kolejną okazję aby je wykorzystać"

W metrze ze słuchawkami wygłuszającymi EcipeciNa koncercie ze słuchawkami wygłuszającymi EcipeciTeoś na traktorze i nie tylko - w słuchawkach wygłuszających dla dziieci EcipeciNa meczu i podczas pielgrzymki w słuchawkach wygłuszających dla dzieci EcipeciNa weselu i nie tylko - w słuchawkach wygłuszających dla dzieci Ecipeci 

 

"Sylwester na Cyprze z EciPeci słuchawkami, Sotiris ma 6 miesięcy. Dziękujemy"


Informacje

Nowe produkty

Ostatnie opinie

 • Mikołaj kibicuje tacie na meczu Gwardia Opole - Azoty Puławy. Staramy się być na ważnych meczach i dzięki Państwa słuchawkom synek może w nich uczestniczyć

  Czytaj dalej
 • Słuchawki przetestowane na weselu - sprawdziły się znakomicie!

  Czytaj dalej
 • Jasiu z rodzicami dziękuje za udaną noc sylwestrową! życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  Czytaj dalej
 • Chciałam podziękować za wspaniałe słuchawki! Każda imprezka dzięki Wam jest udana! (...)

  Czytaj dalej