Nowy produkt

10 Przedmioty

Słuchawki wygłuszające KROPKI niebieskie

109,00 złbrutto

Płatności obsługuje:
Płatności obsługuje:

Słuchawki ochronne wygłuszające dla dzieci EciPeci służą do ochrony słuchu niemowląt i małych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Posiadają specjalnie skonstruowane nauszniki wyciszające, tłumiące dźwięki i hałas oraz ręcznie szytą opaskę niwelującą ucisk na główkę dziecka. Elastyczna opaska regulowana za pomocą rzepa pozwala na doskonałe dopasowanie słuchawek oraz łatwe ich założenie.

Słuchawki EciPeci to jedyne słuchawki dedykowane dla dzieci i niemowląt przebadane przez Państwowy Instytut Badawczy. Poziom tłumienia dźwięku (SNR = 24db) potwierdzony jest stosownym certyfikatem.

Zestaw zawiera: nauszniki, regulowaną opaskę na rzep oraz instrukcję obsługi zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko.

 

Specyfikacji słuchawek:

  •          Waga nauszników wraz z opaską: 120g
  •          NRR (poziom redukcji hałasu): ok. 25db
  •          Regulacja opaski za pomocą rzepa Nolle: 15 cm
  •          Minimalna średnica główki dziecka 38-40cm
  •          Szerokość opaski: 45mm
  •          Wymiary nausznika (wys/szer): 9cm/7cm

 

Opaska:

Elastyczna opaska wykonana jest metodą hand made, z najwyższej jakości atestowanych materiałów (dzianina zgodna z Oeko-Tex® Standard 100). Opaska zapinana jest na rzep Nolle – najdelikatniejszy z rzepów dostępnych na rynku, dedykowany specjalnie dla produktów dziecięcych. Wyprodukowane w Polsce. Materiał: dzianina pętelkowa z elastanem. Skład: Bawełna 92%, Elastan 8%

Nauszniki:

Nauszniki zbudowane są z plastiku typu ABS, sztucznej skóry oraz wkładki wygłuszającej. Słuchawki EciPeci zostały przebadane przez niezależne laboratorium w Polsce. Wszystkie składniki nauszników są zgodne w dyrektywami obowiązującymi w Unii Europejskiej dla przedmiotów przeznaczonych dla dzieci i jako jedyne posiadają certyfikat CE. 

Jeśli masz jakieś pytania - zaglądnij na stronę FAQ!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: