FAQ – najczęściej zadawane pytania i ich odpowiedzi

 

 1.        Czy słuchawki wygłuszające EciPeci będą pasować na dziecko młodsze niż 6 miesięcy?

Jeśli chodzi o regulację opaski to słuchawki będą pasować dla noworodka jak i dla starszaka. EciPeci nie zaleca zakładania jakichkolwiek słuchawek na główkę dziecka do 6 miesiąca życia. Wynika to z faktu, iż główka dziecka do tego czasu jest bardzo miękka i podatna na odkształcenia.

Mamy jednak klientów, którzy zdecydowali się zastosować słuchawki u młodszych, kilkumiesięcznych dzieci, bo na przykład nie mieli ich, z kim zostawić w trakcie wesela. Decyzja zawsze należy do rodziców.

Jeśli się Państwo zdecydują na zakładanie słuchawek maluszkom poniżej 6 miesiąca życia, to prosimy ostrożnie regulować opaskę (siłę ucisku) oraz robić regularne przerwy w noszeniu.

 

 1.        Czy można zamówić przesyłkę kurierską na ten sam dzień, w którym zakupiło się słuchawki?

 

Tak, można. Należy jednak pamiętać aby zakup słuchawek na naszej stronie zrealizować do godziny 10:00.

 

 1.        Które wzory opasek są dostępne i jaki jest czas wysyłki?

 

Wzory słuchawek dostępne na stanie oznaczone są kolorem zielonym i napisem: „W magazynie” / „In stock”. Wysyłka następuje w ciągu 48h od poniedziałku do piątku. Wysyłka paczek (poczta/paczkomat) odbywa się w dniach: poniedziałek, środa, czwartek. Wysyłka paczek kurierem odbywa się codziennie. 

 

 1.        Czy słuchawki EciPeci można kupić stacjonarnie?

 

Niestety na ten moment słuchawki EciPeci sprzedawane są jedynie przez Internet (strona internetowa www.ecipeci.com oraz strony partnerskie). Obecnie można odebrać osobiście słuchawki EciPeci we Wrocławiu (w siedzibie firmy) oraz w Warszawie (zakupione w internetowych sklepach partnerskich).

 

        5.       Wymiary spodenek EciPeci:

 


Informacje

Nowe produkty

Ostatnie opinie

 • Jasiu z rodzicami dziękuje za udaną noc sylwestrową! życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  Czytaj dalej
 • Chciałam podziękować za wspaniałe słuchawki! Każda imprezka dzięki Wam jest udana! (...)

  Czytaj dalej
 • EciPeci dziękujemy za szybką wysyłkę! Dzięki temu urodziny babci możemy zaliczyć do bardzo udanych synek czuł się wspaniale, hałas mu wcale nie przeszkadzał, baaa... nawet zasnął w najlepsze!

  Czytaj dalej